Robert Pevnik

trener KS Legionovia Legionowo

– W ostatnim czasie rozegraliśmy kilka trudnych spotkań. Dzisiaj zagraliśmy dobrze, mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki. Gramy w futbol, więc musimy zdobywać bramki. Po siedemdziesięciu minutach zaczęło nam brakować sił. Znicz Pruszków zagrał bardzo dobrze w pierwszej i drugiej połowie. Strzelił bramkę i wygrywał. W futbolu właśnie chodzi o to, żeby zdobywać bramki.

My mieliśmy pięć lub sześć sytuacji bramkowych, ale mieliśmy problemy w ofensywie. Musimy ciężko trenować, aby poprawić ten element gry. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa.

Dariusz Banasik

trener MKS Znicz Pruszków

– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Może nie tyle z wyniku, co z drugiej połowy w naszym wykonaniu. Momentami zespół grał bardzo dobrze, jeżeli chodzi o utrzymanie się przy piłce. To był dla nas trudny mecz. Zespół Legionovii mało traci bramek i mało ich zdobywa. Jest to niewygodny rywal. W pierwszej połowie nie zdała egzaminu taktyka, jaka sobie ustaliliśmy. Liczyłem na to, że zmiany w przerwie pozwolą nam na poprawę naszej gry i tak się stało. Wydaje mi się, że w przekroju całego meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Musimy jednak wyciągnąć wnioski z pierwszej połowy, która nie wyszła nam dobrze. Gratulacje dla mojego zespołu, ale i dla rywali, bo to naprawdę bardzo trudny i niewygodny przeciwnik. Cieszę, że po dwóch słabszych meczach przełamaliśmy się i zagraliśmy znacznie lepiej.