Bardzo dobrze w finałowych zawodach Grand Prix – Pucharu Polski spisali się pływacy UKS Delfin. Dawid Szulich wygrał klasyfikację punktową w kategorii open, natomiast Michał Perl okazał się najlepszy kategorii zawodników 17 i 18-letnich. W klasyfikacji końcowej całego cyklu Grand Prix Dawid Szulich zajął trzecie miejsce.

Przed dwoma tygodniami w zawodach Grand Prix Polski – Pucharu Polski w Szczecinie znakomicie spisali się Dawid Szulich i Michal Perl. Obydwaj należeli do najlepszych pływaków. Szulich wygrał klasyfikację punktową w kategorii open, natomiast Perl okazał się najlepszy wśród zawodników 17-18-letnich.

Obydwaj potwierdzili wysoką formę w finałowych zawodach Grand Prix, które odbyły się w Olsztynie. Wśród 400 zawodników z 80 klubów obydwaj zaznaczyli swoją obecność świetnymi wynikami. Szulich wygrał wyścig na 50 m st. klas. (28,22 sek.) oraz na 100 m st. klas. (1:02,22). Na najdłuższym dystansie klasycznym zajął drugie miejsce z czasem 2:17, 31. Wyniki te dały mu 2470 pkt. i zwycięstwo w klasyfikacji open zawodów w Olsztynie.

Michał Perl był szósty na 50 i 100 m st. klas. (29,45 i 1:05,50). Na 200 m uzyskał trzynasty czas – 2:28,83. On także wygrał klasyfikację punktową w swojej kategorii wiekowej (17-18 lat).

W klasyfikacji generalnej całego cyklu Grand Prix – Pucharu Polski Dawid Szulich zajął trzecie miejsce (7359 pkt.), dając się wyprzedzić tylko Radosławowi Kawęckiemu i Pawłowi Korzeniowskiemu. Michał Perl zgromadził 6270 pkt. i wygrał klasyfikację zawodników 17-18-letnich.

W Szczecinie wystartowała jeszcze trójka młodych pływaków reprezentujących barwy UKS Delfin Legionowo. Urszula Jasiul była trzydziesta na 50 i 100 m st. klas. (40,87 i 1:29,29) oraz 28 na 200 m st. klas. (3:07,93). Igor Szulich zajął 32 miejsce na 50 m st. klas. (32,02), 15 miejsce na 100 m st. klas. (1:09,15) i 25 miejsce na 200 m st. klas. (2:35,13). Alex Strzeszewski uzyskał 53 czas na 50 m st. dow. (26,02), 61 na 100 m st. dow. (1:29,29) oraz 65 na 50 m st. mot. (28,65).