fot. KP PSP Legionowo

W miniony czwartek przed godziną 11.00 za mostem w Zegrzu doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych śmierć poniosła pasażerka jednego z nich. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 61 trwały kilka godzin.

Z policyjnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hyundai nie zastosował się do znaku zakazu zawracania, a następnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Toyota. Doszło do zderzenia, w wyniku którego zostały poszkodowane trzy osoby. W najpoważniejszym stanie była pasażerka hyundaia. Mimo natychmiastowej reanimacji 63-letniej kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Obaj kierujący byli trzeźwi. Mężczyźni z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Na miejscu interweniowały policja, pogotowie ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR, oraz zastępy straży pożarnej z JRG Legionowo, WSP Zegrze i OSP Serock. W trakcie trwania działań ruch na krajówce w kierunku Legionowa był całkowicie zablokowany. Dochodzenie w sprawie tragicznego w skutkach wypadku prowadzą policjanci z komisariatu w Serocku.