fot. Facebook/Szansa na sukces

W ostatnim odcinku telewizyjnej „Szansy na sukces” uczestnicy programu zmierzyli się z piosenkami Krystyny Prońko. Zdaniem jurorów, z wybitną polską wokalistką na czele, najlepiej sprostała temu trudnemu zadaniu legionowianka Angela Gerłowska. I to ona powalczy dalej o możliwość udziału w opolskich Debiutach.

fot. Facebook/Szansa na sukces

Znana w mieście wokalistka, w swojej Pracowni Śpiewu Estradowego Angel’s Voice od lat kształcąca młodych lokalnych wykonawców, postanowiła teraz sama powalczyć o szerszą popularność. A nie jest tajemnicą, że drogę do niej „Szansa na sukces” przetarła już wielu artystom. Podążyła więc nią również Angela Gerłowska. I to od razu w odcinku, w którym wzięto na warsztat utwory Krystyny Prońko, uważanej za jedną z najwybitniejszej osobistości krajowej sceny.

W konkursie legionowianka wylosowała trudną do zaśpiewania piosenkę „Niech moje serce kołysze Ciebie do snu”. I nie siląc się na wokalne ewolucje, z ciepłem i wdziękiem sprostała temu wyzwaniu. Jak się okazało, najlepiej spośród wszystkich uczestników. „Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i za wszystkie trzymane kciuki! Bardzo się cieszę, że miałam możliwość sprawdzić się w wybitnym i bardzo wymagającym repertuarze pani Krystyny Prońko. Mam nadzieję, że nie zawiodę Was w finale” – napisała na swoim facebookowym profilu Angela. A zatem do zobaczenia w… Opolu!