fot. arch.

W Legionowie przy ulicy Sobieskiego 8 powstaje kolejna w mieście siłownia plenerowa. Biorąc pod uwagę powodzenie już istniejących obiektów tego typu, również na niej mieszkańcy powinni chętnie wylewać siódme poty.

Urządzenia do rekreacji dobrano tak, aby ćwiczący mogli pracować nad różnymi partiami mięśni. Znajdują się wśród nich: wahadło, orbitrek, rowerek i tzw. biegacz. Wykonawcą siłowni będzie wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma NOBA-EXIM Bartłomiej Norkowski. W myśl podpisanej 21 września umowy, oprócz przygotowania terenu oraz montażu sprzętu do ćwiczeń, zajmie się ona również instalacją obiektów małej architektury, takich jak ławka, tablica i kosz. Na realizację zadania wykonawca ma sześć tygodni od wprowadzenia na budowę.

Poprzedni artykułWłamał się na konto
Następny artykułRadni za klubem
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 52-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od blisko dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.