fot. www.treflproxima.pl

Skoro już coś zapowiadają, można im wierzyć! Dzięki nowej transferowej zagrywce działaczy DPD Legionovii do ściągniętej niedawno do drużyny środkowej Mai Tokarskiej oficjalnie dołączyła przed kilkoma dniami jej koleżanka po fachu – Justyna Łukasik. Kolejna zawodniczka mająca na koncie występy w reprezentacji kraju potwierdza, że w nadchodzącym sezonie ekipa z DPD Areny chce w Lidze Siatkówki Kobiet mocno namieszać.

Justyna Łukasik ma 26 lat i 187 cm wzrostu. W ostatnim sezonie broniła barw Chemika Police, a wcześniej występowała między innymi w Atomie Treflu Sopot, Treflu Proximie Kraków oraz Gedanii Gdańsk. Przed siedmioma laty wywalczyła Mistrzostwo Polski Juniorek, a w 2013 roku sięgnęła po to samo trofeum z seniorkami. Wtedy też zadebiutowała w „dorosłej” reprezentacji Polski, prowadzonej wówczas przez trenera Piotra Makowskiego. Ponadto Justyna Łukasik dwukrotnie triumfowała w Pucharze Polski, jak zatem widać, poznała smak sukcesów i bez wątpienia będzie go sobie chciała przypomnieć, grając w Legionowie. – Bardzo się cieszę na zbliżający się sezon, Legionowo zawsze mi się kojarzy z genialnym i głośnym dopingiem. Mam zatem nadzieję, że ten sezon będzie niezapomniany dla wszystkich – mówi nowa środkowa DPD Legionovii. Oby! Debiutu gruntownie przebudowanej i wzmocnionej drużyny legionowscy kibice zapewne nie mogą się już doczekać.

Poprzedni artykułRekordowa Dycha
Następny artykułŚcieżka donikąd?
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 53-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.