Jedna z mieszkanek Legionowa poinformowała w ubiegłym tygodniu Straż Miejską, że przy stacji kolejowej Legionowo Przystanek od dłuższego czasu stoi naczepa od samochodu ciężarowego. Stojąc na parkingu, blokowała ona miejsca parkingowe.

Na miejsce udał się jeden z patroli. Naczepa stała na parkingu przy ul. Gdyńskiej. W tym miejscu obowiązuje znak B-5, mówiący o zakazie wjazdu pojazdów ciężarowych. Sporządzona na miejscu dokumentacja fotograficzną wraz z notatką służbową, trafiła już do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Teraz sprawą zajmą się policjanci z legionowskiej drogówki.


zig

1 KOMENTARZ

  1. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie mógłby zainteresować się pojazdem ciężarowym stojącym kilka metrów za zakazem ruchu pojazdów ciężarowych, na ulicy Piastowskiej w pobliżu stacji Legionowo Przystanek. Pojazd stoi tam już kilka lat, utrudnia poruszanie się pojazdów zwłaszcza w godzinach szczytu. Jeżdżą koło niego policjanci radiowozem, ale wykroczenia nie widzą. Proponuję wysłać tam cały wydział na piechotę, to może w końcu zobaczą to czego nie widzą z auta.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.