Od dwóch lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką i jej dziećmi. Nie stronił od narkotyków, wszczynał awantury domowe, wyzywał, bił i groził pozbawieniem życia. 32-letni Kamil Z. odpowie teraz za swoje czyny przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu wieliszewscy policjanci dostali informację o awanturze w jednym z domów. Natychmiast udali się pod wskazany adres. Tam zastali partnerkę 32-letniego Kamila Z., która prosiła policjantów o pomoc. – Z jej informacji wynikało, że mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad nią i jej małoletnim dzieckiem. W domu wszczynał awantury, wulgarnie wyzywał, groził partnerce pozbawieniem życia i kopał po całym ciele. Mężczyzna podejrzany jest także o znęcanie się nad 13-letnim dzieckiem partnerki, które wyzywał oraz wypędzał z domu. Kobieta musiała też uciekać z domu z drugim małoletnim dzieckiem – relacjonuje rzeczniczka KPP w Legionowie podkom. Emilia Kuligowska. Agresywny Kamil Z. został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzny krążyło 2,7 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci Kamil Z. od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i narkotyków.
Podczas przeszukania domu, w którym mieszkał mężczyzna policjanci znaleźli marihuanę. 32-latek był w przeszłości karany. – Po zgromadzeniu materiału dowodowego Kamil Z. usłyszał zarzuty, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – podsumowuje podkom. Kuligowska.

KG