We wtorek (14.12)  kilka minut po północy do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na DW631 na trasie z Nieporętu do Słupna. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. 

Po przekroczeniu granicy powiatu legionowskiego okazało się, że zdarzenie ma miejsce w Sierakowie w gminie Radzymin. Kierująca samochodem osobowym marki Renault Megane z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi, w efekcie czego pojazd dachował. Zarówno kierująca jak i jej pasażerka, jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych, zdołały o własnych siłach opuścić auto. Kobietom na szczęście nic się nie stało i nie było potrzeby odwożenia ich do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w pojeździe.

W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Legionowo, 1 z JRG Wołomin, OSP Nieporęt i WSP Zegrze oraz zespół Ratownictwa Medycznego z Legionowa i policjanci z legionowskiego i wołomińskiego Wydziału Ruchu Drogowego.

Marek Karpowicz Foto: Jakub Płatkowski

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.