W zeszłą niedzielę ( 20 listopada) policjanci zatrzymali pijanego 23-letniego Adriana O., który awanturował się przed jednym z legionowskich barów. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania okazało się, że ma przy sobie amfetaminę. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Tuż po północy policjanci policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zostali skierowani na interwencję pod jeden z legionowskich barów. Kiedy funkcjonariusze dojechali pod wskazany adres, zastali tam 23-letniego Adriana O., który zakłócał porządek publiczny awanturując się i przeklinając. – Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do komendy aby wytrzeźwiał. Kiedy w policyjnym areszcie został przeszukany okazało się, że ma przy sobie torebkę foliową z zapięciem strunowym z białym proszkiem. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina – informuje rzecznik KPP Legionowo podkom. Emilia Kuligowska.
Adrian O. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

KG