Dzisiaj po godzinie 13.00 na ul. Norwida w Legionowie doszło o tragicznego wypadku. Młody mężczyzna wypadł z okna na ostatnim piętrze wieżowca. Zginął na miejscu. Na miejscu trwają w  tej chwili czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

– Stałem w drugiej klatce tego bloku. Usłyszałem nagle potworny huk. Z początku myślałem, że to może zderzyły się dwa samochody. Dopiero później okazało się, ze to  ktoś wypadł przez okno – mówi jeden z mieszkańców bloku.{mp4}140414norwida|512|384|{/mp4}

Ciało leżało na dachu wiatrołapu. Mężczyzna wypadł z okna na klatce schodowej na ostatnim piętrze.

Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol straży miejskiej. Jeden ze strażników próbował jeszcze reanimować mężczyznę. Niestety było już na to za późno. Przybyły chwilę później lekarz pogotowia, stwierdził zgon.

Zmarły to mężczyzna w wieku około 29 lat. Nie był mieszkańcem tego bloku. Najprawdopodobniej był zameldowany w Jabłonnie. Prokuratorskie i policyjne dochodzenie wyjaśni teraz, czy było to samobójstwo, nieszczęśliwy wypadek, czy też udział w tym zdarzeniu miały osoby trzecie.

 

2 KOMENTARZE

  1. a czy Hanna Gajewska zastanowiła się czy Mama Mariusza zyczyła by sobie żeby zamieszczac taki komentarz z imieniem i nazwiskiem jej Syna w tak tragicznych okolicznościach????????????? co za brak taktu i wyczucia! może nie nie była w stanie tylko nie miała ochoty informowac??? uważam że redakcja nie powinna była zamieszczac takiego komentarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Dziękuję za wiadomość, To dla nas rodziny wazny komunikat, bo mama Mariusza Pietrucika nie była w stanie nam powiedzieć, gdzie i kiedy doszło do tego nieszczęścia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.