Od początku wakacji legionowska Straż Miejska, w każdy weekend popracuje trochę dłużej. Patrole będą działały nie tak jak dotychczas tylko do godziny 23.00. Na mieście będzie je widać aż do trzeciej nad ranem.

Nocne patrole Straży Miejskiej będą funkcjonowały w każdy piątek, sobotę i niedzielę. W godzinach od 23.00 do 03.00 ich bezpośrednim zwierzchnikiem będzie oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Jak informują przedstawiciele legionowskiego ratusza, Straż Miejska w godzinach nocnych będzie dozorowała przede wszystkim okolice nocnych klubów, stacji PKP, pętli i przystanków autobusowych, parków oraz miejsc, gdzie w ostatnim czasie popełniono najwięcej przestępstw i wykroczeń.

 

Patrole w godzinach od 23.00 do o3.00 to kolejne wsparcie dla legionowskich policjantów. Od dłuższego czasu w tak zwanych parolach mieszanych na stałe służy czterech miejskich strażników.

1 KOMENTARZ

  1. Marnotrawstwo. Przecież w nocy nie ukarzą mandatem jakiejś babinki sprzedającej tulipany. A nic innego nie zrobią, bo awanturujących się pijaków po prostu się boją.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.