Na torze w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbył się  Wakacyjny Time Attack, czyli wyścigi samochodowe dla amatorów, w których każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności. To rzadkość, bo rajdów i wyścigów dla kierowców nie posiadających licencji, jest w Polsce niewiele. W Wakacyjnym Time Attacku kierowcy startowali w czterech klasach, które obejmowały praktycznie wszystkie samochody osobowe, jakie poruszają się po drogach.

W klasie powyżej 1600 cm wygrał Marek Stankiewicz jadący Peugotem 206, drugie Marcin Miziak w Mercedesie 190E , a trzecie Marcin Ołtuszyk Reno Clio.
W klasie samochodów z silnikami do 1600 cm3 zwyciężył Robert Górniak startujący w Citroenie Saxo. Osiągnął on czas okrążenia o ponad 2,5 sekundy lepszy od Sebastiana Makulskiego jadącego Peugotem 106, a trzeciego w klasyfikacji Rafała Kawkę w Fiacie Seicento  o blisko 5 sekund.W klasie pojazdów z doładowaniem turbo najszybszy był Marcin Kamiński, który o 2 sekundy wyprzedził Magdalenę Grzeca-Kamińską Obydwoje jechali Subaru Imprezą, natomiast trzeci na mecie Andrzej Olszewski jadący Foresterem, stracił do zwycięzcy 7,5 sekundy.

W klasyfikacji samochodów z silnikiem diesla najszybciej tor pokonał Daniel Kielak jadący Toyotą Avensis. Drugie miejsce zajął Mateusz Osuchowski w Fordzie Mondeo, a trzecie jadący Fordem Focusem Tomasz Kamiński, organizator zawodów.{mp4}rajd|546|437|{/mp4}