Dwa zwycięstwa i dwie porażki – to bilans ostatniej kolejki w wykonaniu drużyn z powiatu legionowskiego grających na co dzień w piłkarskich niższych ligach. Swoje mecze przegrały czwartoligowy Sokół Serock i występująca w lidze okręgowej Legionovia II Legionowo, która poległa w derbowym starciu z Madziarem Nieporęt. Drugim zespołem z kompletem punktów był Dąb Wieliszew.

Jeżeli chodzi o szczegóły ostatniej kolejki, rezultaty lokalnych drużyn wyglądały następująco: serocki Sokół przegrał na wyjeździe 2:3 z Drukarzem Warszawa. Legionovia II, jak już było powiedziane, również w meczu wyjazdowym, uległa nieporęckiemu Madziarowi 3:5, z kolei Dąb wygrał u siebie 2:1 Wichrem Kobyłka.

W następnej kolejce „mydlarze” zagrają u siebie z ostatnią w tabeli Makowianką Maków Mazowiecki (sobota 28 maja, godz. 18.00), „Dwójka”, także na własnym boisku, zmierzy się KS Wesoła (sobota 28 maja, godz. 11.45), Dąb na wyjeździe zagra z Polonią II Warszawa (niedziela 29 maja, godz. 13.00), a Madziar Nieporęt, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z Wichrem Kobyłka (sobota 28 maja, godz. 15.00).