Porażka, odwołany mecz i grad bramek w zremisowanym spotkaniu derbowym – to bilans drużyn z powiatu w legionowskiego w ostatnich kolejkach IV ligi i ligi okręgowej w grupie Warszawa 1.

Porażkę zanotował czwartoligowy Sokół Serock. Na własnym boisku „mydlarze” przegrali 1:2 z KS CK Troszyn. Odwołany został wyjazdowy mecz Legionovii II Legionowo z Józefovią Józefów. Nowy termin tego spotkania to 6 kwietnia, godzina 20.00. W derbach powiatu zmierzyły się dwa zespoły grające w lidze okręgowej: Madziar Nieporęt i Dąb Wieliszew. Bratobójcze starcie zakończyło się podziałem punktów i wynikiem 3:3.

W następnej kolejce forBET IV ligi Sokół Serock 2 kwietnia o godzinie 15.00 zagra na wyjeździe z Narwią Ostrołęka. Grające w okręgówce rezerwy Legionovii 3 kwietnia o godzinie 11.00 podejmą u siebie Bug Wyszków, Dąb Wieliszew dzień wcześniej o godzinie 12.00, również na własnym boisku, zagra z KS Wesoła, a Madziar Nieporęt 3 kwietnia o godzinie 18.00 zmierzy się na wyjeździe z drugą drużyną Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.