fot. arch.

Doczekaliśmy się w końcu wznowienia rozgrywek w niższych ligach. Za drużynami dwie pierwsze kolejki: aktualna i pierwsze z przełożonych marcowych spotkań. Po ostatniej serii meczów tabela ligi okręgowej wygląda bardzo obiecująca. Trzy drużyny z powiatu legionowskiego zajmują w niej czołowe miejsca.

W środę 21 kwietnia wszystkie drużyny rozegrały przełożone spotkanie 19. kolejki, którą pierwotnie zaplanowano na weekend 20-21 marca. Wicelider tabeli Sokół Serock wygrał na wyjeździe 6:1 ze Startem Otwock, Dąb Wieliszew, również w meczu wyjazdowym, pokonał 2:0 Mazura Radzymin, Legionovia II Legionowo na boisku rywala zremisowała 1:1 z rezerwami warszawskiej Polonii, a Wisła Jabłonna uległa u siebie 1:2 Agape Białołęka. Natomiast w bieżącej kolejce Sokół Serock pokonał 3:1 Mazura II Karczew, Dąb Wieliszew przegrał 1:2 z Bugiem Wyszków, a rezerwy Legionovii w derbowym spotkaniu rozbiły Wisłę Jabłonna 8:3.

W następnej serii gier Sokół zagra na wyjeździe z Wisłą Dziecinów. Spotkanie zaplanowano na 1 maja na godzinę 17.30. Dzień wcześniej (30 kwietnia) o godzinie 19.00 „dwójka” Legionovii, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z Mazurem II Karczew. Na 1 maja na godzinę 11.00 zaplanowano kolejne spotkanie derbowe. Tym razem Wisła Jabłonna podejmie Dęba Wieliszew.

Po tej kolejce drużyny nie będą miały zbyt długiego odpoczynku, bowiem już 5 maja zostaną rozegrane mecze 20 kolejki, pierwotnie zaplanowane na weekend 27-28 marca. Sokół Serock zagra u siebie z Victorią II Sulejówek (godz. 19.00), Dąb Wieliszew podejmie Polonię II Warszawa (godz. 18.00), Legionovia II Legionowo na własnym boisku zmierzy się ze Startem Otwock (godz. 10.00), a Wisła Jabłonna na wyjeździe zagra z Mazurem II Karczew (godz. 17.00).