Legionovia II Legionowo w kolejnych sparingach imponuje skutecznością. Dwa ubiegłotygodniowe mecze kontrolne rezerw zakończyły się dwoma wysokimi zwycięstwami. Legionowianie strzelili w nich w sumie 13 bramek, tracąc tylko cztery.

W pierwszym meczu „dwójka” po raz kolejny zmierzyła się z Madziarem Nieporęt. Poprzednie sparingowe starcie obu tych drużyn zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Sebastiana Dziesiewicza 4:1. W czwartek (4 lutego) Legionovia II po raz kolejny okazała się zdecydowanie lepsza od A-klasowego rywala. Mecz zakończył się wynikiem 7:3.

Pierwszą bramkę dla rezerw zdobył Patryk Sawicki, druga była golem samobójczym, trzecia i czwarta padły łupem Karola Pierzchalskiego, piątą strzelił Bartłomiej Schmalz, szóstą Szymon Hagemajer, a wynik spotkania ustalił Kacper Choroszucha. – Szczególnie cieszy aklimatyzacja zawodników z rocznika 2004 na poziomie seniorów. Oprócz dobrej gry zaczynają oni także regularnie zdobywać bramki. Żeby stali się wiodącymi zawodnikami II zespołu, potrzeba jeszcze czasu, ale widać, że szkolenie idzie w dobrym kierunku – powiedział w wywiadzie dla klubowych mediów trener „dwójki” Sebastian Dziesiewicz.

Drugi ubiegłotygodniowy mecz kontrolny Legionovia II Legionowo rozegrała w sobotę (6 lutego). Jej rywalem był lider tabeli klasy A w grupie Warszawa II, PSK Radość. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem rezerw 6:1. Trzy bramki w tym meczu strzelił Karol Pierzchalski, dwie Kamil Mieszkowski i jedną Kacper Choroszucha.