fot. arch. UG Nieporęt

Przez trzy letnie weekendy dziennikarze z radiowej Czwórki będą podpowiadać, jak bezpiecznie spędzać czas i wraz z ratownikami znad Jeziora Zegrzyńskiego pokazywać, jak można spędzać wakacje dobrze się bawiąc nad wodą, zachowując jednocześnie wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 lipca) Czwórkę będzie można spotkać na plażach Nieporętu i Wieliszewa, gdzie Młodzieżowa Grupa Ratownicza Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zaprezentuje pozorowaną akcję ratunkową, pokaz pierwszej pomocy na fantomie oraz pokaz sprzętu ratowniczego. Na słuchaczy czeka też mnóstwo dobrej muzyki z wakacyjnej czwórkowej playlisty.

Weekendowe akcje i wydarzenia relacjonować będą dziennikarze Czwórki – Adrianna Janiszewska i Mateusz Fusiarz. Ci, którzy nie dotrą nad zalew, będą mogli posłuchać ich relacji w Wiadomościach Czwórki o godz. 11.00 oraz 13.00, a także w sobotnich „Pasjonautach” oraz niedzielnej audycji „Co Was Kręci” Mateusza Fusiarza.
Kolejne spotkania z Czwórką na plażach Zalewu Zegrzyńskiego odbędą się 15 i 16 sierpnia (Serock i Wieliszew) oraz 29 i 30 sierpnia (Serock i Nieporęt).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here