To był naprawdę szalony mecz. Po pierwszej połowie wyjazdowego spotkania 31 kolejki II ligi Legionovia KZB Legionowo przegrywała już dwiema bramkami z Bytovią Bytów, aby na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry wyjść na prowadzenie, a w ostatniej akcji meczu stracić gola na wagę trzech punktów. Ostatecznie legionowianie przegrali z Bytovią 3:4.

Ubiegłotygodniowe spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, bowiem już w czwartej minucie gry Bytovii Bytów udało się wyjść na prowadzenie. Strzelcem bramki na 1:0 został Piotr Giel. Legionovia próbowała nadrobić straty, ale to gospodarze byli w swoich atakach skuteczniejsi. W 32 minucie, za sprawą Karola Czubaka, udało im się osiągnąć dwubramkowe prowadzenie i nie oddali go już do końca pierwszej połowy meczu. Początkowe kwadranse drugich 45 minut spotkania należały zdecydowanie do Legionovii. W 60 minucie Karol Podliński zdobył bramkę kontaktową. Pięć minut później, po trafieniu Michała Bajdura z rzutu wolnego, był już remis, zaś po kolejnych niespełna dziesięciu minutach ten sam zawodnik wyprowadził Legionovię na prowadzenie.

Pomylił się jednak ten, kto sądził, że to był już koniec emocji w tym spotkaniu. W 82 minucie za sprawą strzelca drugiej bramki dla gospodarzy Bytovii udało się doprowadzić do wyrównania. Dwie minuty później stanęłi oni przed ogromną szansą na zdobycie w meczu kompletu punktów, czerwoną kartką został bowiem ukarany zawodnik Legionovii Andrzej Trubeha. Bytowianie nie cieszyli się jednak długo przewagą na boisku. Po niespełna sześćdziesięciu sekundach drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę obejrzał gracz gospodarzy Przemysław Lech. Jakby tego było mało, w 87 minucie po groźnej kontrze Legionovii wychodzącego sam na sam z bramkarzem Mateusza Małka tuż przed polem własnym polem karnym sfaulował Adrian Bielawski. Za ten faul zawodnik obejrzał czerwony kartonik, gospodarze kończyli więc mecz w dziewiątkę. Mimo to, już w niemal ostatniej akcji meczu, udało im się zdobyć zwycięską bramkę. Strzelił ją Karol Czubak, kompletując tym samym hat-tricka.

Bytovia Bytów – Legionovia Legionowo 4:3 (2:0)

Bramki: Giel (4′), Czubak (32′, 81′, 90′) – Podliński (60′), Bajdur (65′, 72′)

Bytovia: Maciej Gostomski – Deleu, Adrian Piekarski, Michał Rutkowski, Adrian Bielawski – Michael Ameyaw, Paweł Zawistowski, Przemysław Lech (74′ Daniel Feruga), Adrian Kwiatkowski (77′ Mateusz Szela) – Karol Czubak, Piotr Giel.

Legionovia: Paweł Błesznowski – Kacper Kaczorowski, Sebastian Weremko, Rafał Zembrowski, Piotr Maślanka – Mateusz Małek (90′ Jacek Lewandowski), Andrzej Trubeha, Oskar Koprowski, Marcin Kluska, Michał Bajdur – Karol Podliński.