Juniorki LTS Legionovii Legionowo pewnie wygrały turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek i zameldowały się w półfinale. Legionowianki wygrały wszystkie swoje mecze i w czterech spotkaniach swoim przeciwniczkom oddały tylko jednego seta. Wielkie gratulacje!

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek były rozgrywane w dniach 21 – 24 lutego w Oświęcimiu. O awans do półfinału siatkarki LTS-u walczyły w grupie C. Ich rywalkami były drużyny: UKS Setbol Oświęcim, ENEA Energetyk Poznań, MKS Łańcut, UKS Lubań i UKS Sokół 43 Katowice. W pierwszym meczu podopieczne trenera Pawła Kowala zmierzyły się z UKS Lubań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LTS 3:0. Takim sam wynik był także w dwóch kolejnych meczach legionowianek: z Sokołem 43 Katowice i UKS Setbol Oświęcim. Po tym drugim spotkaniu juniorki LTS były już pewne gry w półfinale.

W meczu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju ćwierćfinałowym MPJ drużyna LTS Legionovii Legionowo zmierzyła się ENEĄ Energetyk Poznań. Był to jedyny mecz, w którym legionowianki przegrały seta. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Pawła Kowala 3:1. Poza sukcesem drużynowym, indywidualne wyróżnienie otrzymała także zawodniczka LTS, Maria Wożniak. Została ona MVP turnieju.

Turniej półfinałowy zostanie rozegrany w Łodzi. Rywalkami Legionovii będą: ABiS 64 Łódź, Budowlani Łódź i TPS Salos Lublin.