W korkach przed legionowskim tunelem kierowcy postoją niestety trochę dłużej. Prowadzony właśnie remont tej przeprawy, który zgodnie z początkowymi zapowiedziami miał zakończyć się ostatniego dnia listopada, został przedłużony. Cała pociecha w tym, że o dni, a nie tygodnie.

W spółce PKP Polskie Linie Kolejowe potwierdzają to, co właściwie widać gołym okiem: że drogowcy nie wyrobią się w terminie. – Zależy nam na jak najszybszym usprawnieniu ruchu w tej części miasta i usunięciu wypukłości w tunelu drogowym w ciągu Alei Róż. Wykonawca przygotowuje się już do ułożenia w miejscu naprawy nawierzchni asfaltowej. W trakcie realizacji robót konieczne okazało się wykonanie dodatkowych prac, których nie uwzględniała wykonana wcześniej ekspertyza. W związku z tym roboty będą realizowane jeszcze w następnym tygodniu – informuje Martyn Janduła z zespołu prasowego PKP PLK.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo szkoda że jak zawsze w naszym kraju ma się w nosie mieszkańców których dotyka taki remont. Ekipa powinna pracować 24h aby jak najszybciej naprawić tunel. Ale po co!!! Lepiej niech ludzie stoją w korkach. Super podejście PKP Polskie Linie Kolejowe a także władz miasta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here