Legionowscy kryminalni zatrzymali 42-letniego Pawła S. Mężczyzna jest podejrzany o handel amfetaminą na terenie powiatu. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

– Kryminalni z legionowskiej komendy nie lekceważą żadnych docierających do nich danych na tematy związane z bezpieczeństwem. Tym razem natrafili na informacje wiodące ich do podejrzeń wobec 42-letniego mężczyzny, który w Legionowie i okolicach mógł sprzedawać narkotyki – informuje rzecznik legionowskie policji kom. Jarosław Florczak.
Policjanci badali sprawę, współpracując z legionowską prokuraturą. W końcu udało im się zebrać materiał dowody, wskazujący na to, że w ubiegłym roku Paweł S. dla zysku co najmniej 10 razy sprzedał amfetaminę innym osobom. W zeszłą środę (28 lutego) funkcjonariusze zatrzymali 42-latka. – Paweł S. w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie usłyszał zarzut udzielania innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancji psychotropowej. Prokurator zastosował też wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat więzienia – podsumowuje kom. Florczak.

Red.