Postawa Wisły Jabłonna w „A” klasie była wielką niewiadomą. Beniaminek z Jabłonny pokazuje, że nie chce w rozgrywkach stanowić jedynie tła dla bardziej doświadczonych zespołów.

W ostatniej kolejce podopieczni Ryszarda Stromeckiego zmierzyli się z Huraganem II Wołomin, który w poprzednich rozgrywkach zajął wysokie czwarte miejsce. Gracze z Jabłonny nie przestraszyli się faworyzowanych gospodarzy i w 16 minucie spotkania objęli prowadzenie. Kapitalnym podaniem popisał się nowy nabytek Wisły Rami Mohamed, który uruchomił Jarosława Kowalskiego. Strzał napastnika trafił w słupek, ale dobitka Adama Fronczaka okazała się skuteczna. Fronczak ponownie wpisał się listę strzelców w 53 minucie, pokonując bramkarza Huraganu fenomenalnym uderzeniem z dystansu. Legionovia II Legionowo nie poradziła sobie równie dobrze co w poprzedniej kolejce. Rezerwy II ligowców przegrały na własnym boisku 2:3 z Mazurem Radzymin. Bardzo dobrze w rozgrywkach ligi okręgowej radzi sobie Sokół Serock, który zajmuje czwarte miejsce, a w ostatniej kolejce zremisował 1:1 z Escolą Varsovią Warszawa.