Zmiana w zarządzie powiatu

0
403

Dopiero co został powołany, a już radni musieli zająć się korektą w składzie zarządu powiatu. W środę, podczas trzeciej w tej kadencji sesji, Zbigniew Garbaczewski zrezygnował z członkostwa w tym organie. Zastąpił go b. wójt gminy Jabłonna, a obecnie radny Porozumienia Samorządowego Grzegorz Kubalski.

Deklarowany przez Zbigniewa Garbaczewskiego powód rezygnacji jest dość prozaiczny. Zasiadanie w zarządzie, ze względów prawnych oraz czysto praktycznych, zwyczajnie koliduje z prowadzoną przez radnego działalnością gospodarczą. W przypadku Grzegorza Kubalskiego takie ryzyko nie zachodzi. A mając na uwadze zademonstrowaną już przez niego w tej kadencji biegłość w poruszaniu się w realiach prawa i lokalnego samorządu, trudno się dziwić, że za jego kandydaturą do zarządu powiatu zagłosowała zdecydowana większość radnych.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSukces organizacyjny i sportowy
Następny artykułKolędowanie dla Wojtka
Waldek Siwczyński

Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 45-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.