Piłkarska Legionovia dalej niepokonana i znowu zwycięska. W sobotę (30 października) na własnym boisku podopieczni trenera Michała Pirosa pewnie pokonali kolejny zespół z dołu tabeli – Wissę Szczuczyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Po dość wyrównanym początku spotkania, pod koniec drugiego kwadransa Legionovia zaczęła swój festiwal strzelecki. Pierwsza bramka padła w 27 minucie. Z bliskiej odległości bramkarza gości pewnym strzałem pokonał doświadczony Dariusz Zjawiński. W 34 minucie było już 2:0 dla legionowian. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Bajdur, który wykorzystał dobitkę po strzale Bartosza Mroczka. Cztery minuty później Wissa mogła zdobyć bramkę kontaktową, wtedy jednak Legionovię uratowała poprzeczka. W drugiej minucie czasu doliczonego do pierwszej połowy spotkania legionowianom udało się zdobyć trzeciego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej pod bramką przyjezdnych znów odnalazł się Michał Bajdur i drugi raz w tym meczu celnie trafił.

Po zmianie stron, nie mając już praktycznie nic do stracenia, goście zaczęli coraz śmielej atakować. Legionovia jednak mądrze się broniła i w pełni kontrolowała przebieg spotkania. W 60 minucie podopiecznym trenera Pirosa udało się nawet zdobyć czwartą bramkę. Gol nie został jednak uznany, sędzia odgwizdał bowiem pozycję spaloną. Do końca meczu wynik już się nie zmienił. Legionovia wywalczyła kolejne trzy punkty i utrzymała czteropunktową przewagę nad wiceliderem, mając jeden rozegrany mecz mniej.

W następnej kolejce Legionovia mierzy się na wyjeździe z drugą w tabeli Unią Skierniewice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 6 listopada o godzinie 13.00.

KS Legionovia Legionowo – Wissa Szczuczyn 3:0 (3:0)

Bramki: Zjawiński (27’), Bajdur (34’, 45’+)

Legionovia: Krzywański – Budek (Waszkiewicz 61’), Zaklika, Smuga, Zjawiński (Szerszeń 72’), Bajdur (Balicki 72’), Bujak, Koziara (Papazjan 65’), Barański, Mroczek (Dobrogost 65’), Kaczorowski.

Wissa: Gostomski – Maciejuk (Ruszczyk 79’), Kosikowski, Łupiński, Łapiński, Korytkowski (Buzun 46’), Szaraniec, Zambrowski (Tercjak 46’), Koncewicz, Radzikowski, Tomar (Toczydłowski 46’).