To bez wątpienia dobra informacja dla osób potrzebujących skorzystać z darmowej porady prawnej. Od 1 lutego ponownie są one udzielane w formie stacjonarnej, w punktach zlokalizowanych na terenie powiatu legionowskiego. Zapisać się na nie można, dzwoniąc pod numer telefonu 789 446 860.

Decyzja o zakończeniu zdalnego udzielania nieodpłatnych porad prawnych oznacza, co zrozumiałe, powrót do świadczenia pomocy stacjonarnie. Lokalizacje oraz godziny otwarcia poszczególnych punktów znajdują się m.in. na stronie www.powiat-legionowski.pl, w zakładce Dla Mieszkańców. W każdym z tych miejsc, po umówieniu się na wizytę, będą obowiązywały petenta standardowe procedury sanitarne, czyli dezynfekcja rąk przed wejściem do punktu, noszenie maseczek zakrywających nos i usta, a także zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.

Należy mieć na uwadze, że z nieodpłatnej pomocy prawnej będą mogły skorzystać tylko osoby, które dokonają wcześniejszego zapisu. Klienci, którzy na poradę przyjdą niezapisani, nie zostaną przyjęci.