W związku z kolejnymi dwoma pozytywnymi wynikami u pracowników Szkoły Podstawowej nr 8, biorąc pod uwagę Pozytywną Opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie, Prezydent Miasta Legionowo wyraził zgodę na zawieszenie zajęć we wszystkich oddziałach IV-VIII w okresie od 12.10 do 16.10.2020 r. Nauka odbywać się będzie w sposób zdalny.

Rodzice uczniów są proszeni o sprawdzanie dziennika elektronicznego, jeszcze w dniu dzisiejszym (11 października) będzie podany nowy plan zajęć.

Biorąc pod uwagę pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie prezydent miasta wyraził zgodę na zawieszenie zajęć stacjonarnych dla 4 oddziałów w Szkole Podstawowej nr 8 w okresie do 15.10.

Podejmowane są obecnie działania określone procedurami. Dyrektor jest w kontakcie z PSSE. W godzinach wieczornych będzie przeprowadzona dodatkowa dezynfekcja szkoły, mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego uczniów i pracowników.
Ratusz podkreśla, że pracownicy wszystkich jednostek oświatowych dochowują wszelkich starań podczas codziennych czynności związanych z utrzymaniem czystości i porządku (w tym bieżącą dezynfekcją) na terenie przedszkoli i szkół. Sytuacja jest dynamiczna, a o wszystkich zachodzących zmianach mieszkańcy będą informowani na bieżąco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here