fot. FB KPR Legionowo

Jak już informowaliśmy, KPR Legionowo nie przedłużył umowy z trenerem Krzysztofem Lipką. Bez pierwszego szkoleniowca drużyna pozostawała jednak bardzo krótko. Dzisiaj wiadomo już, komu działacze zdecydowali się powierzyć jej stery. Jedno z nazwisk może zaskakiwać…

Według doniesień, jakie właśnie napłynęły z siedziby legionowskich szczypiornistów, zespół KPR-u poprowadzi w sezonie 2020/2021 duet trenerów: dobrze już w tej roli znany i sprawdzony Marcin Smolarczyk oraz – tu spora niespodzianka – rozgrywający ekipy z DPD Areny Michał Prątnicki. Nie trzeba chyba dodawać, że obaj panowie od lat są związani z Klubem Piłki Ręcznej Legionowo, towarzysząc mu i w dobrych, i w złych chwilach. Oby tych pierwszych było teraz jak najwięcej. Wszyscy w klubie wierzą, że współpraca nowego duetu trenerskiego przełoży się na lepsze funkcjonowanie zespołu, jego rozwój oraz całkiem nową sportową jakość. Jeśli każdy przyłoży do tego rękę, będzie dobrze!

Poprzedni artykułNowy mural na Piaskach
Następny artykułAutobusy po nowemu
Waldek Siwczyński
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 49-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here