Anna Wodrowska, fot. www.legionovia.pl

Skład siatkarskiej Legionovii zasiliła niedawno kolejna zawodniczka. Zarząd klubu poinformował, że w nowym sezonie do drużyny dołączy Anna Wodrowska. 27-letnia rozgrywająca jest wychowanką Pałacu Bydgoszcz. W poprzednich latach broniła barw ekip Joker Mekro Energoremont Świecie oraz WTS KDBS Bank Włocławek. Z tym ostatnim klubem, jako kapitan zespołu, dotarła w minionym sezonie do turnieju finałowego o awans do I ligi. Anna Wodrowska mierzy 170 cm wzrostu i w Legionovii zagra z szóstką na koszulce.

Warto przypomnieć, że wiadomo już, kto w zespole z Areny wystąpi na pozycji libero. Zostanie nią 20-letnia Adriana Adamek, dla której będą to już piąte ligowe zmagania w barwach Legionovii. Przez ostatnie dwa lata rywalizowała ona o miejsce w składzie z Anną Korabiec. Do składu dołączyła również Agnieszka Adamek, która była wyróżniającą się postacią w drugoligowej Polonii Świdnica. 22-latka przyjechała do Legionowa na testy i zrobiła na sztabie szkoleniowym tak duże wrażenie, że już w klubie została.

Co się tyczy owego sztabu, jako drugi trener Piotra Olenderka wesprze Jakub Skwarek. W minionych rozgrywkach 26-letni szkoleniowiec łączył obowiązki trenera grup dziecięcych w KS Metro Warszawa z grą w drugoligowym zespole tego klubu. Na tyle skutecznie, że przed rokiem jego młode podopieczne zdobyły srebrne medale Mistrzostw Polski w Minisiatkówce. Teraz swój potencjał Jakub Skwarek będzie mógł wykorzystać w najwyższej klasie rozgrywkowej, pracując z seniorkami.

Poprzedni artykułZ naCISkiem na rozwój
Następny artykułRemontowa ofensywa KZB
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 52-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.