Jak co roku mieszkańcy Legionowa pokazują, że mróz nie jest im straszny i chętnie śmigają po lodzie. Lodowisko Miejskie, którym opiekuje się spółka KZB Legionowo, od końca grudnia przyciąga miłośników sportów zimowych.

Usytuowana pomiędzy Areną Legionowo a Stadionem Miejskim lodowa tafla już z daleka przyciąga dynamiczną muzyką. W tygodniu wejścia indywidualne odbywają się w dwóch sesjach: od 16.00 do 18.00 i od 18.30 do 20.30. W weekendy chętnych do ślizgania jest więcej – dla lubiących aktywnie rozpocząć dzień pierwsza sesja rozpoczyna się już o godz. 9.00, a ostatnia – dla lubiących romantyczne piruety pod gwiazdami – trwa od 18.30 do 20.30.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny spółka KZB Legionowo oferuje bilety za pół ceny. I tak, jedno wejście kosztuje 8 zł, ulgowe 5 zł, a dla posiadaczy karty odpowiednio 4 zł i 2,5 zł. Istnieje też możliwość nauki jazdy – godzina indywidualnych zajęć to koszt 60 zł, grupowych – 30 zł.

Zapominalscy albo ci, którzy dopiero chcą sprawdzić, czy poczują lodowego bakcyla, mogą wypożyczyć łyżwy za 9 zł. Stępiony długą jazdą sprzęt da się także na miejscu za 10 zł naostrzyć.