Już w najbliższą sobotę (21 stycznia) w Arenie Legionowo odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Kacpra Szczuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie. Jego główną atrakcją będzie występ gwiazdy disco polo, grupy Boys. Bilet – cegiełka kosztuje zaledwie 10 złotych. Koncert rozpocznie się o godzinie 13.00.

Kacper jest uczniem drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 7. Chłopiec każdy dzień wykorzystywał do maksimum. Chodził do szkoły, bawił się z bratem i grał w ukochaną piłkę nożną. Mówił, że będzie piłkarzem. Pewnego dnia zabolała go prawa rączka. Rodzice od razu zabrali Kacperka do lekarza. Badania, strach, szpital i ….. diagnoza lekarska, która sprawiła, że życie całej rodziny zatrzymało się na chwilę. W lipcu ubiegłego roku zdiagnozowano u chłopca mięsaka Ewinga – guz prawej kości ramiennej. Niestety bardzo złośliwy. Kacperka czekała chemioterapia, operacja i bardzo droga rehabilitacja. W pomoc dla niego zaangażowała się całą społeczność SP7. Na jego rzecz organizowano wiele akcji charytatywnych na terenie szkoły. Także podczas koncertu szkolnego chóru, który odbył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia zbierano dla niego pieniądze.  Ostatecznie lekarzom udało się uratować rękę chłopca. Teraz czeka go kosztowna rehabilitacja i to właśnie na nią będą zbierane pieniądze podczas sobotniego koncertu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00. Na początku wystąpią dzieci z „siódemki”. Na 14.30 zaplanowano przedstawienie „Szewczyk Dratewka”. O 14.30 wystąpi In Vox, o 15.30 Jacek Ostaszewski z BEAT BOYS, o 16.10 Extazy, a o 17.00 jedna z największych gwiazd disco polo i doskonale znana legionowianom, grupa Boys. Oprócz koncertów w trakcie imprezy będzie można sobie jeszcze zrobić zdjęcia z gwiazdami wieczoru, wylicytować gadżety Legii Warszawa oraz wykonać profesjonalny makijaż wieczorowy i fotografię portretową. Przewidziano także grilla, kiermasze, malowanie buziek i wiele, wiele innych atrakcji.

Wstęp na imprezę kosztuje jedyne 10 złotych. Za tę kwotę sfinansujemy Kacperkowi rehabilitację po jego bohaterskiej walce z nowotworem kości, tak aby chłopiec znów mógł grać w swoją ukochaną piłkę nożną.