Wyniki drużyn piłkarskich z powiatu legionowskiego rywalizujących w niższych klasach rozgrywkowych ciągle pozostawiają wiele do życzenia. Ostatnia ligowa kolejka nie była tu wyjątkiem. Z serii porażek wyłamała się tylko Legionovia II Legionowo.

Czwartoligowy Sokół Serock przegrał na wyjeździe 0:2 z KTS Weszło Warszawa i w tej chwili, z zaledwie czterema punktami na koncie, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Natomiast grająca w lidze okręgowej Legionovia II Legionowo wygrała 2:1 z Mazurem Radzymin, dzięki czemu awansowała do górnej połowy tabeli. Co do innych drużyn z powiatu, Madziar Nieporęt przegrał z Bugiem Wyszków 1:3, zaś Dąb Wieliszew uległ 0:3 Gromowi Warszawa. Po sześciu ligowych meczach Madziar jest trzynasty, a Dąb – wciąż bez choćby jednego punktu – zamyka stawkę.

W następnej kolejce Sokół zagra u siebie z Ząbkovią Ząbki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 23 września o 15.00. Tego samego dnia i o tej samej godzinie swoje spotkanie rozegra też Madziar Nieporęt. Na wyjeździe zmierzy się on z Promnikiem Łaskarzew. Legionovia II oraz Dąb mecze zagrają dzień później. O 10.00 „dwójka” podejmie u siebie Orły Zielonka, a o 11.00 wieliszewianie w spotkaniu wyjazdowym zmierzą się z Wilgą II Garwolin.