Na dwie kolejki przed końcem sezonu Sokół Serock ma już pewny awans. Powrót – po rocznej nieobecności – do czwartej ligi „mydlarze”, po szalonym meczu, przypieczętowali wyjazdową wygraną 4:3 z MKS Ciechanów.

Serocczanie wygrywali już w tym pojedynku 3:0, gospodarzom udało się jednak doprowadzić do wyrównania, a gola na wagę zwycięstwa i awansu „mydlarze” strzelili dopiero w ostatniej akcji meczu. Przed Sokołem są jeszcze dwa mecze. W środę 7 czerwca o 19.30 podejmie on u siebie Drukarza Warszawa, a w ostatniej kolejce zagra na wyjeździe z Unią Warszawa.

Bilans ostatniego piłkarskiego weekendu w wykonaniu drużyn z powiatu legionowskiego grających w lidze okręgowej to zwycięstwo i dwie wysokie porażki. Komplet punktów w ostatniej kolejce zgarnął Madziar Nieporet, który pokonał u siebie 3:1 KS Wesoła. Natomiast Legionovia II Legionowo przegrała na wyjeździe aż 2:7 z KS Łomianki, a Dąb Wieliszew na własnym boisku uległ 1:6 Bugowi Wyszków.

W sobotę 10 czerwca o godzinie 15.00 Madziar podejmie u siebie z KS Łomianki, tego samego dnia o tej samej porze Legionovia II zagra na wyjeździe z liderem Talentem Warszawa, a Dąb w środę 7 czerwca o 20.30 w meczu wyjazdowym zmierzy się MKS Polonią Warszawa.