Ponieważ ta prowadzona przez spółkę KZB Legionowo placówka ma dwie siedziby, w obu też w miniony wtorek (10 stycznia) doskonale się bawiono. Dzięki temu w rozpoczęty balem karnawałowym nowy rok dzieci z Niepublicznego Przedszkola Wesołe Sówki weszły dziarsko, radośnie i z przytupem.

Jak zawsze przy organizowaniu tych przedszkolnych imprez, rodzice oraz nauczyciele maluchów zadbali o to, aby niczego im w trakcie zabawy nie zabrakło. I w sówkowej „centrali” przy ulicy Jagiellońskiej, i w filii na osiedlu Piaski pod dostatkiem było więc przepięknych strojów, wspaniałych dekoracji, no i oczywiście przeróżnych smakołyków. Skoczną muzykę zapewnił dzieciakom kolorowy wodzirej, który wręcz koncertowo przeniósł je w świat baśni oraz tanecznej zabawy. – Uczestnictwo w balu sprawiło przedszkolakom mnóstwo frajdy, co dało się zauważyć na ich uśmiechniętych buziach. Było dużo radości i pozytywnych emocji. Każde dziecko czuło, że jest wyjątkowe – podsumowuje obie imprezy Grażyna Rzewuska, dyr. Niepublicznego Przedszkola Wesołe Sówki w Legionowie.

A prezes prowadzącej je spółki KZB Irena Bogucka, korzystając z okazji, życzy całej przedszkolnej społeczności dużo zdrowia, pomyślności i sukcesów w nowym, rozpoczynającym się właśnie roku.