Patrząc na popisy uczestniczek i uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Time for Dance 2022, można się zastanawiać, czy więcej mają oni w sobie z artystów, czy sportowców. Najważniejsze jest jednak to, że od piątku do niedzieli w legionowskiej IŁ Capital Arenie popatrzeć naprawdę było na co!

Przez ostatni weekend Legionowo, chcąc nie chcąc, pełniło funkcję nieoficjalnej stolicy miłośników poruszania się w rytm muzyki. Wszystko dzięki kolejnej edycji turnieju tanecznego pod nazwą Time for Dance. Wymyślili go przed laty założyciele lokalnego Studia Tańca Born2Dance. I od tego momentu, przy wsparciu miejskiego ratusza oraz licznych sponsorów, organizują imprezę, która zdążyła już zdobyć ogólnokrajową renomę, rozrastając się z biegiem czasu do naprawdę imponujących rozmiarów.

W tegorocznej edycji tej prestiżowej taneczno-sportowej rywalizacji wzięło udział ponad półtora tysiąca młodych osób. W piątek, pod okiem profesjonalnego jury, rywalizowały one w hip-hopie, w sobotę „na tapecie” były: jazz, modern, performing art improvisation oraz IFT, czyli inne formy tańca, niedzielę zaś obstawili miłośnicy stylu disco dance. Tak więc było co i kogo podziwiać, zarówno podczas części konkursowej, jak też finałowej gali turnieju. A wielu jego uczestników nabrało po nim jeszcze większego przekonania, że chcą przejść przez życie tanecznym krokiem…