Prawie 19 kilogramów różnego rodzaju narkotyków zabezpieczyli stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców. Cześć tych środków odurzających była przechowywana w wynajmowanym garażu znajdującym się na terenie Legionowa. Policjanci zatrzymali też 33-letniego mężczyznę, do którego te narkotyki należały.

Namierzony przez gliniarzy 33-latek wpadł w momencie, gdy opuszczał budynek wynajmowany na terenie miasta. W garażu i zaparkowanym w nim mitsubishi funkcjonariusze ujawnili susz roślinny koloru białego i zielonego, różowe tabletki, białą, zbryloną substancję oraz masę plastyczną koloru brązowego. Kolejne środki odurzające znaleziono w budynku garażowym stojącym na posesji należącej do podejrzanego. Odkryto tam kolejne porcje suszu roślinnego i zbrylonej substancji. W sumie było to aż 19 kilogramów narkotyków w postaci: marihuany, kokainy, amfetaminy, haszyszu, a także substancji psychoaktywnej o nazwie 2CB oraz innych, nieznanych środków.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Legionowie przedstawił 33-latkowi zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi legionowska prokuratura.