fot. arch.

Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych Myśli zaprasza rodziców z powiatu legionowskiego na bezpłatne szkolenie, podczas którego specjaliści wezmą na psychologiczny warsztat wpływ, jaki pandemia COVID-19 wywarła na dzieci oraz młodzież. Będzie się one odbywało w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika w Chotomowie.

Szkolenie zaplanowano aż w trzech terminach, dzięki czemu praktycznie każdy z zainteresowanych nim rodziców będzie mógł wybrać jeden dogodny dla siebie. Poszczególne spotkania odbędą się 11 i 25 października, a także 17 listopada br. Wszystkie w godzinach od 18.00 do 20.00. W ich trakcie prelegenci zajmą się głównie omówieniem następujących obszarów: izolacja społeczna a sfera psychiczna, aktualnie problemy dzieci i młodzieży, stany emocjonalne i psychiczne, doradzą też skuteczne sposoby pomocy oraz podpowiedzą, kiedy niezbędna jest wizyta nastolatka u specjalisty.

Spotkania z rodzicami z terenu powiatu legionowskiego będą odbywały się w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika w Chotomowie przy ul. Tęczowej 5A. Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 500 676 669.