To z pewnością świetna wiadomość dla niezliczonej rzeszy miłośników wodnych rozrywek! Od poniedziałku (25 lipca), po letniej przerwie technologicznej, legionowska pływalnia Wodne Piaski znów służy mieszkańcom miasta oraz odwiedzającym je gościom w miłym i zdrowym spędzaniu wolnego czasu.

W przypadku zaawansowanych technicznie obiektów, do jakich bez wątpienia należy zarządzana przez spółkę KZB Legionowo pływalnia na osiedlu Piaski, ich okresowe wyłączanie z eksploatacji jest po prostu koniecznością. W tym czasie wszystkie znajdujące się tam urządzenia biorą pod lupę specjaliści, którzy dokonują ich bieżącej konserwacji, a kiedy zachodzi taka potrzeba – zajmują się ewentualnymi naprawami. Z tego właśnie powodu przez minione trzy tygodnie legionowska pływalnia była dla odwiedzających niedostępna. Na szczęście to już przeszłość.

Mając świadomość, z jaką niecierpliwością legionowianie oczekują na jej ponowne uruchomienie, pracownicy spółki KZB, przy wsparciu sprawdzonych fachowców od technologii basenowych, ograniczyli letnią przerwę do niezbędnego minimum. Dzięki temu już w miniony, ostatni poniedziałek lipca pływalnia na Piaskach znów mogła zacząć częstować każdego odwiedzającego… wodą i ochłodą. – Przypominam, że nasza pływalnia jest otwarta codziennie już od godziny 6.00 i funkcjonuje aż do 22.00. Pozwala to naszym klientom na dużą elastyczność w zaplanowaniu wizyty w Wodnych Piaskach i sprawia, że praktycznie każdy może wybrać dla siebie porę, która jest dla niego najodpowiedniejsza – zachęca Zbigniew Garbaczewski, kierownik pływalni Wodne Piaski.

Co warte podkreślenia, z myślą o swoich najmłodszych gościach pracownicy obiektu przy Szkole Podstawowej nr 8 ponownie zainstalowali w głównej niecce bardzo popularny wśród najmłodszych wodny tor przeszkód. Chociaż jego pokonywanie właściwie nigdy nie uchodzi im na sucho, legionowskie dzieciaki go po prostu uwielbiają!