Już w najbliższy wtorek (19 lipca) ruszą elektroniczne zapisy na sierpniowe półkolonie organizowane przez Fundację LUPUS, współfinansowane przez Urząd Miasta Legionowo. Są one przeznaczone dla uczniów w wieku 7-12 lat, a odbędą się w dwóch pierwszych tygodniach przyszłego miesiąca (turnusy 1-5.08 oraz 8-12.08) na terenie Szkoły Podstawowej nr 3.

Fundacja LUPUS to organizacja pożytku publicznego funkcjonująca na legionowskim rynku od wielu lat, prowadząca statutowe działania na rzecz dzieci i młodzieży. Podczas przygotowanych przez nią po raz kolejny miejskich półkolonii ich uczestnicy otrzymają dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie i jednodaniowy obiad), a także wezmą udział w programie rekreacyjno-edukacyjno-sportowym. Zostanie on podzielony na następujące bloki tematyczne: zajęcia rekreacyjno-sportowe, zajęcia taneczne, plastyczne, sztuki walki, zajęcia manualne i umysłowe, gry i zabawy integracyjne, rywalizacja sportowa oraz wycieczki tematyczne.

Zapisy na legionowskie półkolonie ruszą we wtorek (19 lipca) od godziny 10.00 pod linkiem https://rezerwacjefundacjalupus.bookero.pl/. Jedno dziecko można zapisać tylko na jeden z turnusów. Po otrzymaniu elektronicznego potwierdzenia zapisu wynoszące 200 zł koszty uczestnictwa należy opłacić najpóźniej do 21 lipca. Więcej informacji na stronie www.legionowo.pl.