Soccer Ball in Goal Net --- Image by © Royalty-Free/Corbis

Zespołom z powiatu legionowskiego grającym w niższych klasach rozgrywkowych ostatnio niespecjalnie się wiedzie. Żadna z nich nie jest w stanie na dłużej wejść na zwycięskie tory. I to niestety potwierdziło się też w ostatniej kolejce.

Grający w forBET IV lidze Sokół Serock przegrał na wyjeździe 0:1 ze Stoczniowcem Płock. W następnej kolejce „mydlarze” podejmą u siebie Hutnika Warszawa. Mecz zaplanowano na 18 maja na godzinę 19.00. Z kolei w sobotę (21 maja) o godzinie 11.00 Sokół w meczu wyjazdowym zmierzy się z Drukarzem Warszawa.

Z drużyn grających w lidze okręgowej swój mecz w ostatni weekend rozegrał tylko Madziar Nieporęt. W spotkaniu wyjazdowym uległ on aż 1:5 Bugowi Wyszków. Derbowe starcie Legionovii II Legionowo z Dębem Wieliszew zostanie rozegrane 25 maja o godzinie 20.00 w Legionowie.

Jeśli chodzi o ligę okręgową, 26. kolejkę zaplanowano na weekend 21-22 maja. I znów szykuje nam się pojedynek derbowy. Madziar Nieporęt podejmie u siebie Legionovię II Legionowo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 21 maja o godzinie 11.00. Z kolei Dąb Wieliszew w niedzielę 22 maja o 18.00 zagra u siebie z Wichrem Kobyłka.