fot. Fb LKS Lotos/LKSW Tajfun

Z odbywających się na przełomie kwietnia i maja w chorwackim kurorcie Plava Laguna Mistrzostw Europy AETF w Taekwon-do Monika Nyrć wróciła z trzema medalami. Zawodniczka oraz trenerka klubów LKS Lotos Jabłonna i LKSW Tajfun Legionowo potwierdziła tym samym swoje zajmowane od wielu lat miejsce w żeńskiej elicie tej dyscypliny sportu.

Wprawdzie indywidualnie bywała już nawet mistrzynią Starego Kontynentu, lecz tym razem – walcząc wśród seniorek w kategorii do 68 kg – Monika Nyrć musiała zadowolić się brązowym krążkiem. Porażkę w półfinale chorwackich mistrzostw powetowała sobie jednak w kategoriach zespołowych. I to w wielkim stylu! Dość powiedzieć, że zarówno w walkach drużynowych, jak i w drużynowych testach siły utytułowana fajterka z Chotomowa w cuglach zdobyła wraz z koleżankami złote medale. Nie pozostawiając rywalkom złudzeń co do klasy zawodniczek taekwon-do znad Wisły. Wszystko to sprawiło, że polska ekipa seniorek bezapelacyjnie została najlepszą drużyną chorwackiego czempionatu. Koledzy oraz współpracownicy medalistki byli, rzecz jasna, wniebowzięci. „Ogromne gratulacje dla trenerki Moniki, życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów” – skomentowali sukces zawodniczki na facebookowym profilu LKS Lotos/LKSW Tajfun. Z uzasadnionym przekonaniem, że jej kolejne mistrzowskie medale są tylko kwestią czasu.

Poprzedni artykułZałatwianie na polanie
Następny artykułCeny dadzą do pieca
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 51-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od ponad dekady dzielnie trwa na legionowskim posterunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here