Soccer Ball in Goal Net --- Image by © Royalty-Free/Corbis

W ostatniej kolejce w niższych klasach rozrywkowych „wybitnie” nie wiodło się zespołom z powiatu legionowskiego. Dość powiedzieć, że żadna z drużyn w wielkosobotnich meczach nie zdobyła choćby punktu.

Czwartoligowy Sokół Serock przegrał na wyjeździe 1:2 z Escolą Varsovia Warszawa. W lidze okręgowej również zanotowaliśmy same porażki. Legionovia II Legionowo w meczu wyjazdowym uległa 1:3 Wichrowi Kobyłka, Dąb Wieliszew przegrał u siebie 1:3 z KS Halinów, a Madziar Nieporęt, również na własnym boisku, uległ 0:3 Startowi Otwock. Po 22 kolejkach Sokół zajmuje 14 miejsce w tabeli forBET IV ligi w grupie mazowieckiej 1, „dwójka” Legionovii jest siódma w tabeli ligi okręgowej w grupie Warszawa 1, Dąb jest 14, a Madziar 16.

W następnej kolejce Sokół Serock w sobotę 23 kwietnia o godzinie 11.00 zmierzy się u siebie z Mławianką Mława, Legionovia II Legionowo tego samego dnia o godzinie 20.00 na własnym boisku zagra z Polonią II Warszawa, Dąb Wieliszew w niedzielę 24 kwietnia o 12.00 zagra na wyjeździe z liderem, czyli KTS Weszło, a Madziar Nieporęt w sobotę o 15.30, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z KS Wesoła.