Ligową wiosnę rozpoczęły też już drużyny grające w czwartej lidze oraz lidze okręgowej. Zespoły z wyższej klasy rozgrywkowej mają za sobą dwie kolejki, a okręgówka grać zaczęła dopiero w ten weekend.

Czwartoligowy Sokół Serock wiosnę zaczął od dwóch remisów. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej „mydlarze” bezbramkowo zremisowali u siebie z rezerwami Wisły Płock, a ich wyjazdowy mecz 19 kolejki ze Świtem Staroźreby zakończył się wynikiem 2:2. W najbliższy weekend Sokół Serock zagra u siebie KS CK Troszyn. Spotkanie odbędzie się 26 marca o godzinie 11.00.

Z zespołów z powiatu legionowskiego, które grają na co dzień w lidze okręgowej, powrót do walki o punkty do udanych może zaliczyć tylko Legionovia II Legionowo. „Dwójka” na własnym boisku pokonała 2:0 PKS Radość. Natomiast Dąb Wieliszew został rozbity na wyjeździe aż 7:2 przez rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a Madziar Nieporęt, również na boisku rywala, przegrał 0:1 z ekipą KS Łomianki.

W następnej kolejce Legionovia II Legionowo zagra na wyjeździe z Józefovią Józefów (26 marca, godz. 14.00), a Madziar Nieporęt i Dąb Wieliszew na boisku nieporęckiej drużyny zmierzą się w spotkaniu derbowym (27 marca, godz. 13.00).