Kolejny zwycięski sparing Legionovii KZB Legionowo. Tym razem podopieczni trenera Michała Pirosa pokonali 4:3 drugoligowe Wigry Suwałki. Spotkanie to było pierwszym z trzech, które legionowianie rozegrają podczas zimowego zgrupowania w Giżycku.

Można powiedzieć, że do sparingu z Wigrami legionowianie przystąpili tuż po wyjściu z autokaru, był on bowiem rozgrywany tego samego dnia, w którym rozpoczęło się zgrupowanie. Na szczęście, sądząc po wyniku, za bardzo to drużynie nie zaszkodziło.

W szranki z drugoligowcem Legionovia stanęła w swoim niemal najmocniejszym składzie. Pierwsza połowa sparingu zakończyła się skromnym, jednobramkowym prowadzeniem podopiecznych trenera Pirosa. Za to po przerwie rozwiązał się worek z golami. W drugich 45 minutach padło ich bowiem aż sześć, po trzy dla każdej ze stron. Mecz zakończył się zwycięstwem Legionovii 4:3, a strzelcami bramek dla ekipy z Mazowsza byli: Bartosz Mroczek, Grzegorz Wojdyga, Patryk Koziara i Daniel Smuga.

Podczas zgrupowania w Giżycku Legionovia zagra jeszcze dwa sparingi: ze swoim ligowym rywalem Mamrami Giżycko i pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.