fot. Mławianka Mława

Od wysokiego zwycięstwa z Mławianką Mława piłkarze trzecioligowej Legionovii KZB Legionowo rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Pierwszy w tym roku sparing legionowianie wygrali 3:1.

Spotkanie rozegrano w sobotę (15 stycznia) o godzinie 11.00 na boisku przy Parkowej. W starciu z czwartoligowcem w składzie Legionovii znaleźli się niemal sami zawodnicy testowani. Pierwszą drużynę reprezentowali tylko Marcin Makulec, Sebastian Gołąb, Jakub Karabin, Konrad Budek, Mateusz Turkowski, Patryk Borkowski, Janusz Selibórski i Piotr Sonnenberg, który strzelił jedną z trzech bramek.

Następne sparingi podopieczni trenera Michała Pirosa rozegrają już podczas zimowego zgrupowania w Giżycku. W sobotę 22 stycznia zmierzą się tam z drugoligowymi Wigrami Suwałki, 26 stycznia zagrają ze swoim ligowym rywalem, czyli Mamrami Giżycko, a 29 stycznia sprawdzą się z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. Okazji do popracowania nad formą oraz nowymi rozwiązaniami taktycznymi legionowskiej drużynie więc nie zabraknie.