fot. arch.

Lada dzień piłkarze Legionovii na dobre rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej. Pełną parą treningi ruszyły 6 stycznia. Trzy pierwsze dni będą poświęcone diagnostyce, natomiast pod koniec miesiąca zespół pojedzie na zgrupowanie do Giżycka.

Obóz zaplanowano w terminie od 22 do 29 stycznia. Zawodnicy oraz sztab Legionovii będą zakwaterowani w Centralnym Ośrodku Sportu. W trakcie zgrupowania Legionovia zagra trzy mecze kontrolne. W pierwszym sparingu (22 stycznia) zespół zmierzy się z drugoligowymi Wigrami Suwałki, 26 stycznia Legionovia zagra z ligowym rywalem, czyli Mamrami Giżycko, a na koniec obozu – 29 stycznia będzie sparować z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.

Po powrocie z zimowego zgrupowania zespół ma już zaplanowane kolejne gry kontrolne. Podopieczni trenera Michała Pirosa zmierzą się w tym czasie między innymi z Narwią Ostrołęka, ŁKS-em Łomża, Motorem Lublin, Świtem Staroźreby, CK Troszyn, AVIVĄ Świdnik, Victorią Sulejówek, Hutnikiem Warszawa, Mazurem Karczew, MKS-em Piaseczno i Drukarzem Warszawa.