fot. arch.

Legionovia KZB Legionowo niedługo ruszy pełną parą z przygotowaniami do rundy wiosennej. Klub podał już terminy oraz drużyny, z którymi piłkarze trenera Michała Pirosa zmierzą się w okresie przygotowawczym. Patrząc na ich zimowy grafik, jedno wydaje się pewne: nuda im nie grozi.

Pierwszy zimowy sparing Legionovia rozegra 15-16 stycznia, kiedy to u siebie zmierzy się z czwartoligową Mławianką Mława. Trzy kolejne mecze zostaną rozegrane podczas obozu przygotowawczego w Giżycku. W sobotę 22 stycznia legionowianie zagrają tam z drugoligowymi Wigrami Suwałki, 26 stycznia z ligowym rywalem, czyli Mamrami Giżycko, a 29 stycznia z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. W dniach 5-6 lutego Legionovia zmierzy się u siebie z kolejnymi czwartoligowcami: Narwią Ostrołęka i ŁKS Łomża. Natomiast tydzień później zagra na wyjeździe z drugoligowym Motorem Lublin.

Kolejne cztery sparingowe dni legionowianie organizują u siebie: w sobotę 12 lutego zmierzą się z czwartoligowym Świtem Staroźreby, 16 lutego z CK Troszyn (również grającym w IV lidze), 19-20 lutego z trzecioligowym AVIVA Świdnik i czwartoligową Victorią Sulejówek, 26-27 lutego oraz 5-6 marca to kolejne cztery starcia z czwartoligowcami: Hutnikiem Warszawa, Mazurem Karczew, MKS Piaseczno i Drukarzem Warszawa.

Dokładne godziny rozegrania powyższych meczów nie są jeszcze określone. Zmianie mogą też ulec zarówno ich terminy, jak i sami sparingpartnerzy.