Czas na podsumowanie rundy jesiennej w piłkarskich klasach A i B. W tym sezonie w obu tych rozgrywkach występuje łącznie sześć zespołów z terenu powiatu legionowskiego: Wisła Jabłonna i Dąb II Wieliszew w A-klasie i Legionovia III Legionowo, Mewa Krubin, Impet Łajski oraz Rotavia Nieporęt w B-klasie.

Podsumowanie rundy jesiennej rozpoczynamy od wyższej z klas. Wisłą Jabłonna po 13 kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Wiślacy na swoim koncie mają 18 punktów. Odnieśli sześć zwycięstw i ponieśli siedem porażek. Żadnego meczu nie zremisowali. Bilans bramkowy Wisły to 21-40. Rezerwy Dębu Wieliszew, z zaledwie jednym punktem na koncie, zajmują ostatnie, 14 miejsce w tabeli. Mają jednak jeszcze jeden mecz zaległy, ale nawet przy korzystnym wyniku pozycja zespołu w tabeli się nie zmieni. Na dwanaście meczów Dąb przegrał aż jedenaście, a jedno spotkanie zremisował. Jego bilans bramek to 14-56.

Trzecia drużyna Legionovii Legionowo świetnie sobie za to radzi w B-klasie. Po 13 kolejkach legionowianie są wiceliderami tabeli. Na swoim koncie mają 35 punktów i zaledwie punktową stratę do lidera, Korony Jadów. Na 13 meczów Legionovia wygrała aż jedenaście, a dwa zremisowała. Jesienią nie poniosła żadnej porażki. Bilans bramkowy „trójki” to 41-25.

Dziewiątą i dziesiątą pozycję tabeli B-klasy zajmują odpowiednio Mewa Krubin i Impet Łajski. Mewa ma na koncie dwanaście punktów, cztery zwycięstwa, dziewięć porażek i ani jednego remisu. Jej bilans bramkowy to 14-36. Impet ma o jeden punkt mniej. Drużyna z Łajsk wygrała trzy mecze, osiem przegrała i dwa zremisowała. Bilans bramkowy Impetu to 6-25. Ostatnia z drużyn z powiatu, Rotavia Nieporęt, po trzynastu jesiennych kolejkach zajmuje przedostatnie, trzynaste miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma cztery punkty, po jednym zwycięstwie i remisie oraz aż jedenaście porażek. Bilans bramkowy zespołu z Nieporętu to 18-63.