Za nami przedostatnia kolejka w rundzie jesiennej w niższych ligach. Weekendowe starcia drużyn z powiatu legionowskiego nie przyniosły specjalnie dużych przetasowań w układzie tabel obu lig.

W piętnastej kolejce forBET IV ligi Sokół Serock zremisował na wyjeździe 2:2 z MKS Przasnysz i utrzymał przedostatnie miejsce w tabeli. Z kolei Legionovia II Legionowo po wysokim, bo aż 5:1, zwycięstwie nad Startem Otwock awansowała na trzecie miejsce w tabeli grupy pierwszej w lidze okręgowej, Dąb Wieliszew przegrał 1:4 z Naprzodem Stare Babice i utrzymuje się w drugiej połowie stawki, a Madziar Nieporęt po porażce 2:4 z Polonią II Warszawa znów spadł na końcowe miejsce w tabeli.

W ostatniej kolejce przed przerwą zimową Sokół zmierzy się z AP Marcovia Marki (13 listopada, godz. 12.00), Legionovia II Legionowo zagra z KS Halinów (13 listopada, godz. 10.00), Dąb Wieliszew podejmie u siebie Mazura II Karczew (13 listopada, godz. 12.00), a Madziar Nieporęt – Naprzód Stare Babice (14 listopada, godz. 13.00).