Z punktu widzenia kibiców z powiatu legionowskiego najważniejszym wydarzeniem jedenastej kolejki w lidze okręgowej były kolejne derby powiatu, w których zmierzyły się rezerwy Legionovii i Madziar Nieporęt. Dzięki wysokiemu zwycięstwu legionowianie awansowali na wicelidera w tabeli. Drugie w tym sezonie zwycięstwo zaliczył też czwartoligowy Sokół Serock.

Wygrywając 2:1 z Makowianką Maków Mazowiecki, Sokół po raz pierwszy od początku sezonu zdołał w końcu opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Zamienił się pozycjami właśnie z Makowianką. Kolejną szansą na podwyższenie dorobku punktowego będzie dla serocczan wyjazdowe starcie z Ząbkovią Ząbki. Mecz odbędzie się w sobotę 30 października o godzinie 13.00.

Spotkanie Legionovii II Legionowo z Madziarem Nieporęt zakończyło się zwycięstwem „dwójki” aż 7:1. Ostatnia z drużyn z naszego powiatu grająca w lidze okręgowej, czyli Dąb Wieliszew, przegrał na wyjeździe 0:4 z Wichrem Kobyłka. W następnej kolejce Legionovia II zagra na wyjeździe z KS Wesoła. Spotkanie odbędzie się 30 października o godzinie 10.00. Dąb Wieliszew tego samego dnia o godzinie 12.00 podejmie u siebie rezerwy warszawskiej Polonii, zaś Madziar – również w sobotę, ale o godzinie 14.00 – zmierzy się na własnym boisku z Wichrem Kobyłka.